آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که مدام از ریمل استفاده می کنید و از کیفیت آن ها رضایت ندارید؟ آیا شما هم از روش های موقت زیبایی مژه خسته شده اید و ترجیح می دهید از یک روش دائمی استفاده کنید؟ اکنون زمان آن رسیده که برای زیبایی و جذابیت هر چه بیش تر چشم های خود از روش نیمه دائمی لیفت مژه استفاده کنید.

لیفت مژه چیست؟

 در واقع این روش باعث می شود که مژه های شما بلندتر و پر پشت تر و زیباتر به نظر برسد قطعاً در چنین شرایط چشمانی گیرا و جذاب خواهید داشت. البته که در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد لیفت مژه در اختیارتان می گذاریم برای مثال در مورد چگونگی انجام لیفت و مواد لازم برای آن و مراکز لیفت مژه صحبت خواهیم نمود. از این رو دعوت می کنیم برای یافتن پاسخ سوالات خود در این زمینه تا پایان این مطلب را مورد مطالعه قرار دهید. 

لیفت مژه چگونه انجام می شود؟

 

از نمونه سوالاتی که برای هر فردی ممکن است پیش آید در مورد چگونگی لیفت مژه است زیرا افراد پس از دیدن صحنه لیفت مژه تصور می کنند دردناک است اما اصلا این طور نیست و لیفت مژه بدون آسیب و هیچ گونه درد انجام می گیرد. در این روش که نیمه دائمی هم خوانده می شود مژه های شما دیگر احتیاجی به هر روز ریمل زدن ندارد. از این رو بسیار شیک و راحت خواهد بود که بدون ریمل زدن آماده بیرون رفتن خواهید شد. 

مزایای لیفت مژه چیست؟

ریمل زدن می تواند وقت گیر و حساسیت زا باشد و هر چند ساعت یکبار احتیاج به ترمیم داشته و ممکن است به خاطر نامرغوب بودن زیر چشم بریزد. کاشت مژه ممکن است ریزش داشته و محدودیت هایی برای شما ایجاد کند بنابراین بهترین و طبیعی ترین راه ممکن لیفت مژه می باشد.با توجه به حساس بودن این کار دقت داشته باشید مرکزی که برای این کار انتخاب میکنید کار را برای شما به صورت صحیح و با کیفیت انجام دهند تا هم به شما آسیبی وارد نشود همچنین همان چیزی که مد نظر شما است عملی شود. 

با توجه به نکات ذکر شده ما به شما سالن زیبایی لاویسا را پیشنهاد میکنیم.

موادی که برای لیف مژه استفاده میشود چیست؟

در واقع موادی که برای لیفت مژه استفاده می شود موادی کاملا مرغوب است که باعث می شود مژه ها حجم بیش تر داشته و پررنگ تر به نظر برسند. البته که علاوه بر مواد مناسب باید مراحل لیفت مژه هم به ترتیب مشخصی انجام شود تا نتیجه کار فوق العاده به نظر برسد. ما سعی کردیم مواد لازم برای لیفت مژه را به صورت زیر دسته بندی کنیم:

مراحل انجام لیفت مژه

  • در ابتدا از لوسیون برای نرم کردن و حالت دهی موزه استفاده می شود که حاوی ترکیبات مفیدی هستند. 
  • در مرحله دوم و پس از حالت دادن به مژه ها از محلول تثبیت کننده برای ثابت نگه داشتن حالت مژه استفاده می شود. 
  • و اما در مرحله آخر از رنگ برای تیره تر دیده شدن مژه استفاده می‌ شود که باید حتما ضد حساسیت و مرغوب باشد.

دوام لیفت مژه چقدر است؟

معمولا لیفت مژه ۲ماه دوام دارد. البته عوامل مختلفی تاثیر دارد. مثلا اینکه شما در معرض آلودگی و یا آب چقدر باشید. ممکن است شما زیاد به استخر میروید که این میتواند باعث شود زودتر حالت خود را از دست دهد. برای ترمیم معمولا باید بعد از ۶ تا ۸ هفته مراجعه کنید.


آیا بعد لیفت مژه نمیتوان آرایش کرد؟

این کار ربطی به آرایش ندارد. فقط پس از انجام لیفت یک روز باید آرایش نکنید و بعد از آن توصیه میشود از ریمل هایی که ضد آب هستند استفاده نشود و موارد منع دیگری وجود ندارد.

بهترین مرکز لیفت مژه

مراکز متعدد و سالن های زیبایی مختلفی در سطح شهر وجود دارند که لیفت مژه انجام می دهند اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که لیفت مژه از آن جایی که با چشم شما سروکار دارد بسیار مهم است بنابراین شما باید برای انجام خدمات مژه و لیفت آن حتماً به مراکز معتبر مراجعه کنید تا در این کار تخصص کافی را داشته باشند.

 افرادی که در مرکز خدمات زیبایی لاویسا مشغول لیفت مژه هستند دوره های آموزشی متفاوتی را گذرانده اند بنابراین در این کار حرفه ای و متخصص هستند و در فاصله ۴۵ دقیقه الی یک ساعت لیفت مژه انجام می دهند. همجنین برای بالا بردن کیفیت کار از مواد مرغوب هم استفاده می کنند که همین موضوع باعث افزایش تعداد مراجعه کنندگان می شود.