اگر شما نیز به خوشگلاسیون علاقه دارید و مایلید که بهترین سالن زیبایی های تهران را بشناسید و بدانید که چگونه این سالن ها به بهترین سالن ها تبدیل شده اند این مقاله را از دست ندهید. در گذشته ی نه چندان دور اکثر سالن ها یا بهتر بگوئیم آرایشگاه ها تنها کار هایی هم چون اصلاح صورت و ابرو و یا رنگ مو انجام می دادند و نهایتا روزی یک بار شنیون و میکاپ داشتند.

 اما این روز ها خوشبختانه سالن های آرایشی پیشرفت فوق العاده ای داشته اند. همان گونه که می دانید این روز ها اصلاح صورت و ابرو که ساده ترین کار آرایشی است به روش های مختلفی انجام می شود.  یکی از جذاب ترین بخش  سالن ها متعلق به بخش رنگ مو است. دیگر کم تر کسی به شکل قدیم رنگ می کند و این روز ها رنگ هایی مثل آمبره، سامبره، بالیاژ و غیره می توانند تاثیر فوق العاده ای بر چهره ی شما بگذارند. 

خدمات آرایشی در بهترین سالن زیبایی در تهران


اگر بخواهیم برخی از انواع خدماتی که در سالنهای زیبایی در تهران انجام میشوند را نام ببریم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 آرایش مو مثل شینیون تخصصی مو، شینیون عروس ، آمبره مو ، ویتامین مو،  رنگ مو لایت، میکرونیدلینگ صورت، بوتاکس مو، مزوتراپی مو سر

یا خدمات پوست و مژه و ...  مثل جوانسازی پوست، سامبره، فیکانتور لب ، تاتو موقت، اکستنشن مژه،لیفت مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مربوط به مژه ، گریم ۳ بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت، اپیلاسیون، آرایش عروس ، اکستنشن کردن مو ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ مو ، مش مو ، آمبره مو، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو   و... .

که در اکثر مجموعه ها میتوانید این خدمات را بگیرید. فقط نکته قابل توجه و چیزی که باید به آن توجه کنید کیفیت خدمات است. زیرا اگر هر کدام به درستی انجام نشود میتواند باعث مسائل جبران ناپذیر در ظاهر شما باشد.


دیگر نگران موی کوتاه خود نباشید

 

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده است که قصد کوتاه کردن موهای خود را داشته اید اما دائم ترسیده اید که نکند در این تایم یک عروسی باشد و شما نتوانید موی خود را استایل دهید اما امروزه سالن ها می توانند در عرض چند دقیقه مو های شما را چند برابر کنند. لازم به ذکر است که استیشن مو تنها یک بخش کوچکی از کار های آرایشی است ؛ شما می توانید مو های خود را در هر مدلی که می خواهید ببافید و یا این که مو اضافه کنید.  

کاشت ناخن

این روز ها تعداد افرادی که کاشت ناخن ندارند بسیار کم و انگشت شمار است ؛ شما می توانید هر مدلی که می خواهید ناخن بکارید و تم ناخن های خود را متناسب با فصل و رنگ لباس خود عوض کنید. به جرات می توان گفت که آراستگی دست و ناخن می تواند تاثیر زیادی در مرتب بودن شما داشته باشد،  البته اگر مایل نباشید کاشت ناخن انجام دهید می توانید از ژلیش ناخنو یا لمینت ناخن استفاده کنید.  

کاشت معجزه

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین و جذاب ترین کارهای که سالن های امروزه انجام می دهند کاشت مژه است. شما می توانید زیبایی چشم های خود را چندین برابر کنید. استشن مژه،  لیفت مژه و غیره از دیگر کار هایی است که می توانید در سالن زیبایی های تهران انجام دهید.  فیبروز،میکروبلیدینگ ، لیفت ابرو نیز بسیار همه گیر شده است و بیش تر خانم ها از آن ها استفاده می کنند و این کار ها تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی چهره شما می گذارد.

خود را دوست داشته باشید

اگر خود را دوست دارید ماهی یک بار به پوست خود برسید و آن را پاک سازی کنید. عواملی هم چون آلودگی ها و چربی ها در این پخت غذا موجب کار شدن و آلوده شدن پوست می شود. شما می توانید هر ماه با فیشینال پوست خود تمام منافذ باز پوست خود را ببندید و با جوش های سر سیاه روی بینی خود و آکنه های روی پوست خود خداحافظی کنید. 

از دیگر خدمات سالن های زیبایی می توان به تتو خط چشم،خط لب ، رژ لب و یا تتو روی بدن استفاده کرد. باید خدمتتان عرض کنیم که هر کدام از موارد ذکر شده تنها وقتی شما را زیبا تر می کنند که به خوبی انجام شوند در غیر این صورت شما تنها پول خود را دور می ریزید پس به دنبال بهترین سالن زیبایی در تهران باشید و مطمئن شوید یک تیم حرفه ای دارد و از مواد درجه یک استفاده می کنند. 


برای پیدا کردن سالن زیبایی خوب در تهران مشورت بگیرید


ما در مجموعه زیبایی لاویسا بهترین و مجرب ترین کادر را انتخاب کردیم تا خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم. شما برای اینکه مناسب ترین سالن در تهران را برای خود پیدا کنید بهتر است قبل از اقدام مشاوره های لازم را بگیرید و با خیال راحت شروع به کار کنید. 

میتوانید همان حالا با مشاوران مجموعه زیبایی لاویسا  با شماره 09356050605 در ارتباط باشید و بهترین انتخاب را انجام دهید.