همانطور که میدانید انواع مختلف برای آرایش عروس وجود دارد. نکته ی مهم این است که شما از کدام آرایش استفاده کنید تا بهترین نتیجه را با توجه به فرم و شکل شما دارد. پس برای اینکه بهترین و زیباترین آرایش را داشته باشید باید نکات و روش هایی که در ادامه این مطلب از مجموعه لاویسا گفته شده توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

چگونه زیباترین آرایش عروس را داشته باشیم؟

قطعا هر خانمی در شب عروسی اش دوست دارد که زیباترین آرایش عروس را داشته باشد.  اگر مایل هستید بهترین آرایش را داشته باشید باید خیلی به پوست خود اهمیت دهید. به جرات می توان گفت که نوع پوست مهم ترین عامل در زیبا تر شدن شما است. اگر پوست چربی دارید نباید از کرم پودر های چرب استفاده کنید زیرا این کرم ها موجب برق افتادن پوست شما می شود و آرایش به گونه ای بد و زننده می شود. 

چنان چه پوستتان خشک است نیز باید به خوبی زیر سازی انجام دهید. لازم به ذکر است که انجام کار هایی هم چون پاک سازی پوست و استفاده از آبرسان و ماسک واجب و ضروری است.  شما باید اطلاعات دقیقی از پوست خود به آرایشگر خود بدهید و اگر حساسیت پوستی دارید هم حتما آن را با آرایشگر خود در میان بگذارید. 

از تاثیر چشم و لب در آرایش غافل نشوید

 

تقریبا می توان گفت که آرایش چشم حدود ۸۰ درصد از جذابیت عروس را تشکیل می دهد. شناخت فرم چشم برای آرایش چشم خیلی مهم است . قطعا کسانی که چشم های پف داری دارند با کسانی که چشم های کوچکی دارند یک سری تفاوت دارند که آرایشگر به تمام این نکات واقف است.  

بهتر است که آرایش مد نظر خود را به آرایشگر خود بگوئید  تا او بررسی کند که آیا این فرم آرایش به صورت شما می آید یا خیر.قطعا نمی توان تاثیر آرایش لب را در زیبا تر شدن عروس نادیده گرفت. این که شما لب های چه شکلی داشته باشید خیلی در انتخاب آرایش لب های شما موثر است.

نکاتی برای ابروی عروس

 

داشتن ابرو های پر پشت و مرتب می تواند شما را زیباتر نشان دهد‌ . اگر شما مدل ابروهایتان را متناسب با چهره ی خود انتخاب نکنید و خیلی باریک کنید سن خود را بالا می برید و حتی قصد داشته باشید ابرو های خود را طبیعی نگه دارید و قسمت پیوند را آن گونه که باید مرتب نکنید قیافه ی اخمویی خواهید داشت. آرایشگر شما مدل ابرو و رنگ آن را انتخاب می کنند و شما را به زیباترین عروس دنیا تبدیل می کنند.  

دور موهای مصنوعی را خط بکشید

در گذشته ی نه چندان برای عروس از موی مصنوعی استفاده می کردند  اما مدل مو های مصنوعی و شلوغ از مو افتاده است و هر چه مو ساده تر باشد بهتر است.  این روز ها شنیون های ساده و موهای باز مد شده اند . آرایش ها نیز این روز ها خیلی ساده تر و طبیعی تر هستند و قیافه عروس به خود عروس شبیه تر است .‌شایان به ذکر است که شما قرار نیست برای شب عروسی خود را عجیب غریب کنید ؛ شما باید در شب عروسی خود بهترین خود باشید.

ناخن های خود را فراموش نکنید

ناخن مرتب تاثیر فوق العاده ای در زیباتر شدن دست هایتان دارد‌. این روز ها کاشت ناخن یکی از رایج ترین کار هایی است که خانم ها انجام می دهند و قطعا می دانید که مدل ناخن های عروس مدل های خاص زیادی هستند و خوشبختانه روزانه مدل های جدید تر و بهتری روی کار می آید و شما می توانید زیبا ترین ناخن را برای خود انتخاب کنید. 

در آخر نیز می توانید با انتخاب یک لباس عروس فوق العاده تیر آخر را بزنید و خود را به زیباترین عروس شهر تبدیل کنید . بهتر است یک مدت از دوست و آشنا تحقیق کنید و یا این که پیج اینستاگرام سالن زیبایی لاویسا را دنبال کنید و یکی از آن ها را انتخاب کنید. 


بهترین و زیباترین آرایش عروس در تهران

همانطور که در این مقاله ذکر شد و میدانید برای اینکه هم بهترین آرایش را در یک شب بخصوص داشته باشید و قشنگترین شب شما با بهترین خاطره برای شما سپری شود میتوانید قبل از اقدام با مشاوران مجموعه زیبایی لاویسا صحبت کنید و پس از تحقیق کامل با خیال راحت انتخاب کنید.