در بوتاکس لیفت ابرو صورت می گیرد، خطوط اخم بین ابروها نیز از بین می‌رود و ابروها به سمت بالا برده میشود. بوتاکس ماهیچه های زیر پوست را آرام می‌کند تا پوست کشیده و صاف به نظر برسد و باعث می شود که در پیشانی ماهیچه در حال استراحت بین دو ابرو به سمت بالا کشیده شود و در نهایت ابرو  نیز لیفت می شود یعنی به سمت بالا کشیده می شود و مقداری بوتاکس هم انتهای ابرو تزریق می شود تا ماهیچه های آن اطراف و هم استراحت کند و در نهایت عضلات پیشینی به سمت بالا حرکت میکند.

 بعد از انجام بوتاکس ابرو به مدت ۲۴ ساعت از فعالیت های شدید ، ورزش های سنگین ، قرار گرفتن در مقابل گرمای شدید و یا سرمای شدید پرهیز نمایید . به هیچ عنوان ناحیه ای که عمل بوتاکس را انجام داده اید نکنید و ماساژ ندهید و فشار به آن وارد نکنید ،روی قسمت بوتاکس شده نخوابید، از کمپرس یخ برای جلوگیری از کبودی و ورم ناحیه بوتاکس  شده استفاده کنید.

مزایا و  معایب بوتاکس ابرو


با وجود اینکه بوتاکس ابرو یکی از کم خطر ترین و کم عارضه ترین راه ها برای جوانسازی و رفع چین و چروک است اما می‌تواند عوارض  هم داشته باشد؛  در واقع  یکی از مهم ترین مزایای بوتاکس ابرو این است که جذابیت خاصی به چهره شما می بخشد و باعث جوانی و شادابی چهره شما می شود. از عوارض بوتاکس ابرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد ؛

•واکنش بدن به تزریق بوتاکس قرمزی و تورم ناحیه تزریق شده است، نگران نباشید این عارضه در عرض چند ساعت از بین میرود و کم یا زیاد بودن این مسئله بستگی به تخصص و تجربه پزشک و مقدار بوتاکس و سوزن های مورد استفاده شده دارد. 

•وجود کمی درد در محل تزریق بوتاکس که تحمل آن برای اکثر افراد ممکن است طبیعی میباشد و این درد تا نیم ساعت پس از تزریق ممکن است ایجاد شود و چند ساعت بعد از بین میرود .

•یکی دیگر از عوارض بوتاکس سردرد است که برای افرادی که اولین تجربه بوتاکس را دارد ایجاد می شود و بعد از چند  ساعت  از بین خواهد رفت.

 •کبودی بیش از حد در محل تزریق، که این مشکل در صورتی پدید می‌آید که تزریق بوتاکس توسط افراد نا معتبر و غیر متخصص در محل های نامناسب مانند سالن های زیبایی و غیر بهداشتی انجام می‌شود که می‌تواند مشکلات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.


تفاوت بوتاکس ابرو با جراحی


استفاده از بوتاکس برای از بین بردن خطوط ابرو  عوارض کمتری به دنبال دارد. این روش با قدرتمندی لیفت ابرو نیست و نیاز به زمان خاصی برای بهبودی ندارد. تزریق بوتاکس را می‌توانید در یک وقت استراحت معمولی هم انجام دهید. وقتی بوتاکس به نواحی اخم بین ابروها تزریق می شود ارتباط بین اعصاب و عضلات نواحی مشخص شده ابرو ، موقتا قطع می‌شود این عمل باعث شل شدن عضلات و ماهیچه ها می شود . اگر تزریق بوتاکس توسط یک پزشک حاذق و با تجربه انجام شود می توانید نتایج مورد انتظار را مشاهده کنید، چرا که انجام بوتاکس نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد.


بهترین مرکز بوتاکس ابرو

همانطور که گفتیم انجام بوتاکس به تخصص و تجربه و دقت بالایی نیاز دارد . اگر انجام بوتاکس در مراکز غیر بهداشتی و توسط افراد غیر متخصص انجام شود می تواند اثرات جبران ناپذیری برای پوست شما داشته باشد. بنابراین برای انجام بوتاکس ابرو به افراد متخصص و باتجربه که به آنها اطمینان دارید مراجعه کنید. ما سالن زیبایی لاویسا را به شما معرفی میکنیم. 

در این مجموعه از کادری مجرب و با سابقه و محیطی کاملا بهداشتی بهرمند میشوید. و با خیال راحت خدمات بگیرید. در ضمن میتوانید در هر زمان با مشاوران ما در ازتباط باشد تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.