شامپو برای موهای رنگ شده، شامپویی است که از موهای شما که رنگ‌شده، محافظت می‌کند و نمی‌گذارد رنگ آن تغییر کند؛ چون با رنگ کردن، موها کمی ضعیف می‌شوند و طراوت و درخشش خود را از دست می دهند. برای اینکه این اتفاق نیفتد، لازم است از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.‌ ما در مطلب امروز از سالن زیبایی لاویسا قصد داریم چند نمونه از برندهای معروف شامپو برای این موها را خدمت شما معرفی کنیم؛ پس همراه ما باشید.

شامپو تثبیت کننده رنگ موی انار سینره

شامپو برای موهای رنگ شده انار سینره از برداشت لایه نازک از سایه رنگی روی ساقه موها جلوگیری می‌کند؛ چرا که اگر از شامپوی مناسب بعد از رنگ کردن مو استفاده نشود این اتفاق می‌افتد و لایه‌ای از سایه رنگی موها برداشته می‌شود. در فرمولاسیون این شامپو از عصاره انار و پلیمرهای سیلیکونی استفاده می‌شود و به تثبیت رنگ موی شما می‌پردازد.


 این محصول از PH بهینه برخوردار است و اسیدیته مو را روی 5/5 ثابت می‌کند و رنگ مو به مدت بیشتری ثابت می‌ماند. شامپو تثبیت کننده سینره حاوی آنتی‌اکسیدان و مواد ترمیم‌کننده است و موها را آبرسانی کرده و از شکنندگی موها جلوگیری می‌کند. برای اینکه از رنگ مو محافظت شود از فیلتر ضد آفتاب در ترکیب آن بهره می‌گیرند.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده لافارر مدل Color


شامپو برای موهای رنگ شده لافارر یکی از بهترین شامپوها برای تثبیت کردن موهای رنگ شده خانم‌ها و آقایان محسوب می‌شود. این شامپو از ترکیبات حالت دهنده، مواد معدنی و ویتامین‌ها برخوردار است و همراه با فرمولاسیون ملایم شویندگی از آن شامپویی متمایز ساخته است.


این شامپو در کنار تثبیت رنگ، یک ترمیم کننده هم به شمار می‌رود و از آن می‌توان برای بهبود شکنندگی ساقه موها هم بهره برد. شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده لافارر مدل Color شامپویی است که تمام انتظارات شما را برآورده می‌کند.

شامپو موی رنگ شده آریووال مدل GY

شامپو موی رنگ شده آریووال مدل GY محصولی خارجی تولید کشور انگلستان است و نسبت به قیمت خود، کیفیت مناسبی دارد. این شامپو برای موهای رنگ شده خانم‌ها کاربرد دارد و یک ترمیم کننده مناسب هم است.

در فرمولاسیون این شامپو از گلیسیرین استفاده شده است تا موها نرم و خوش حالت شوند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم از این محصول برای نرم کردن و جلوگیری از زبری آنها بعد از رنگ کردن کمک بگیرید‌. 

ویژگی های بهترین شامپو برای موهای رنگ شده


هنگامی که موهای خود را رنگ می‌کنیم برای مراقبت از آنها از شامپوی مخصوص برای موهای رنگ شده استفاده می‌کنیم. این محصولات ویژگی‌هایی دارند که به قرار زیر هستند:

  • این شامپوها رنگ موی شما را به مدت بیشتری بدون تغییر نگه می‌دارد.
  • این شامپوها بدون سولفات هستند و با استفاده از آن چربی معمول مو حفظ می‌شود و پوست و موی سر خشک نمی‌شود.
  • این شامپوها پوست و موی سر را آبرسانی می‌کنند و مواد مغذی را به ریشه و ساقه مو منتقل می‌کنند.
  • استفاده از این محصول سبب می‌شود موهای شما درخشندگی و طراوت خود را حفظ کنند. 

سخن پایانی

بعد از رنگ کردن موها، به علت اینکه در ترکیب رنگ مو مواد شیمیایی وجود دارد، موها خشک و شکننده می‌شوند. برای جلوگیری از این مشکل باید از شامپو برای موهای رنگ شده استفاده کرد. ما در مطلب امروز چند نمونه از شامپوهای مناسب برای این موها را خدمت شما معرفی کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.