امروز قرار است که درباره یکی از مهم ترین و خاطره انگیز ترین شب های زندگی هر فردی با یک دیگر صحبت کنیم. اگر عروسیتان نزدیک است و مایل هستید که بیش تر درباره آرایش عروس و نکات مربوط به آن بدانید ما را در این مقاله همراهی کنید لازم به ذکر است که از آن جایی که همه ی نگاه ها به فروش و داماد است آرایش عروس یکی از مهم ترین مواردی است که باید به نحو احسن انجام شود.

نکات مهم در انتخاب آرایش عروس 

ما در این مقاله از مجموعه حرفه ای لاویسا به نکاتی می پردازیم که برای آرایش عروس حتما باید رعایت شود و شما حتما باید به عنوان عروس آن ها را چک کنید و همچنین اگر آرایشگر هم هستید نیز حتما این نکات را رعایت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب و بهترین مدل را مد نظر داشته باشید.

اول از همه مشخص کنید که چه نوع آرایشی مد نظرتان است و آن را با آرایشگر خود در میان بگذارید. گاهی اوقات یک مدل آرایشی مد نظرتان است که به صورت شما نمی آید و آرایشگر توضیحاتی در این باره به شما می دهد و با هم فکری یک دیگر به یک مدل آرایش می رسید که هم به صورت شما می آید و هم شما آن را دوست دارید. 

مشاوره برای آرایش عروس

پیش از اینکه انتخاب خود را نهایی کنید و یا به روز عروسی برسید حتما یک جلسه مشاوره پیش آرایشگر مد نظر بروید و راجع به تمام مسائل مثل: نوع علاقمندی شما به سبک آرایشهای مختلف، دیدن نمونه کارهای آرایشگر، اطمینان از استفاده مواد و وسایل مرغوب و بهداشتی و ... صحبت کنید.

حساسیت های پوستی خود را به آرایشگر بگوئید

از آنجایی که حفظ سلامتی مهم ترین رکن هر مسئله ای هست، اگر به نوع خاصی از لوازم آرایشی و یا برند خاصی حساسیت دارید حتما حتما به آرایشگر خود بگوئید تا در هنگام آرایش به آنها توجه کند. شما آرایشگر عزیز هم حتما باید سوالات این چنینی را در مشاوره های قبل از عروسی بپرسید و از ریزش اشک در حین آرایش جلوگیری کنید. حواستان باشد که اگر این مشکل را از بین نبرید تمام زحمات شما از بین می رود. شما می توانید درباره تمام این مشکلات در جلسات قبل از عروسی با یک دیگر صحبت کنید.

خودتان باشید

متاسفانه خیلی از افراد گمان می کنند که شب عروسی باید به یک آدم دیگری تبدیل شوند. باید بدانید که هر فردی در طول زندگی آرایش و استایل مخصوص به خود را دارد و بهتر است در شب عروسی نیز همان آرایش خود را به شکل تمیزی داشته باشد. شما تنها باید به دنبال این باشید که پوست خود را به خوبی کاور کنید و چشم و لب های خود را نیز مجلسی تر آرایش کنید چون همان طور که می دانید این روز ها آرایش طبیعی و نچرال مد شده است و کم تر کسی به شکل قدیم آرایش می کند. 

کارهای هیجانی را کنار بگذارید

خیلی از افراد برای این که آرایش عروس بهتری داشته باشند مدتی قبل از عروسی به شکل کاملا هیجانی دست کار هایی هم چون تزریق ژل، لیفت ابرو با نخ و غیره انجام می دهند . به هیچ عنوان این کار را نکنید چون ممکن است کار آن گونه که باید انجام نشود و تمام آرایشتان را خراب کند و خدای نکرده یک خاطره بد از شب عروسی برایتان بماند.

ماندگاری آرایش عروس چقدر است؟

بسته به نوع آرایش و مواد استفاده شده یک آرایش خوب معمولا در تمام روز (8 تا 10 ساعت) ماندگار خواهد بود. پس شما با یک آرایش خوب میتوانید از صبح زود با خیال راحت اینکار را انجام دهید.

انتخاب آرایشگاه برای آرایش عروس

 به عنوان نکته ی آخر نیز باید بگوئیم که بهتر است مدتی قبل از برگزاری مراسم از دوست ها و هم سن های خود درباره بهترین سالن های شهر بپرسید و پیج و سایت سالن های شهر خود مثل همین سالن زیبایی لاویسا را مشاهده کنید تا سبک کاری آرایشگر و مدل کار کردن آن سالن دستتان بیاید. علاوه بر این ها می توانید در روز هایی که سالن بازدید عروس دارند به سالن مد و یا سالن های مد نظر خود بروید و در آخر نیز با تحقیق و بررسی یکی از آن ها انتخاب کنید و مطمئن باشید که بهترین خودتان می شوید و در شب عروسیتان مثل الماس می درخشید.

برای مشاوره رایگان در خصوص آرایش عروس با ما در تماس باشید.